Dojazd

Położenie Dąbrowy Niemodlińskiej

 

Na czerwono zaznaczony dojazd pociągiem, na zielono dojazd samochodem z Opola. Na mapie widać zjazd z autostrady A4 dla osób przyjeżdżających samochodem od strony Wrocławia.

Mapka okolic Dąbrowy Niemodlińskiej oraz sposobu trafienia na teren Działkonu

Dojście z peronu w Dąbrowie Niemodlińskiej

 • Dla osób przyjeżdżających od strony Opola


  Wysiadamy na stacji Dąbrowa Niemodlińska i idziemy w stronę przejazdu kolejowego.

   

  Idziemy wyznaczoną drogą do przejazdu kolejowego i przechodzimy przez przejazd.  Po przejściu przez przejazd skręcamy w prawo w stronę żółtego budynku zawiadowcy ruchu pociągów.  Skręcamy w lewo w utwardzoną polną drogę.  W oddali zobaczycie zieloną bramę - to jest teren Działkonu.
   
 • Dla osób przyjeżdżających od strony Wrocławia  Wysiadamy na stacji Dąbrowa Niemodlińska i idziemy zgodnie z wyznaczoną trasą.  Idziemy tak jak wskazuje strzałka, przechodzimy przez drogę i idziemy w stronę żółtego budynku zawiadowcy ruchu pociągów.  Skręcamy w lewo w utwardzoną polną drogę.  W oddali zobaczycie zieloną bramę - to jest teren Działkonu.
   

Dojazd samochodem od strony Opola

Jadąc od strony Opola mijamy po prawej salon ciężarówek Volvo, za raz za nim wjeżdżamy na wiadukt. Zwalniamy i skręcamy w prawo na pierwszym skrzyżowaniu (przed przejściem nadziemnym dla pieszych). Jedziemy prosto ok. 150 metrów i PRZED przejazdem skręcamy w lewo. Później znów skręcamy w lewo na polną drogę i widzimy już teren Działkonu.


Przejście nadziemne dla pieszych (na tym skrzyżowaniu skręcamy na teren Działkonu)

Dojaz samochodem od strony Wrocławia

Jadąc od strony Wrocławia jedziemy aż do skrzyżowania, nad którym znajduje się nadziemne przejście dla pieszych. Na tym skrzyżowaniu skręcamy w lewo. Jedziemy prosto ok. 150 metrów i PRZED przejazdem kolejowym skręcamy w lewo. Później znów skręcamy w lewo na polną drogę i widzimy już teren Działkonu.